Ndahet nga i dashuri pas 6 muajsh, mbesa e ish-presidentit shqiptar i kthehet pozave provokuese

Modelja bukuroshe Beniada Nishani, mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, është ndarë nga i dashuri italian, vetëm 6-muaj pasi çifti e bëri lidhjen publike.

Ishte vetë Beniada që verën e kaluar publikoi foto me partnerin e saj. Pozat provokuese dhe toples krah tij nuk munguan. Por çifti që u pëlqye aq shumë nga ndjekësit, duket se i ka dhënë fund lidhjes.

Shkak duket se është bërë xheleozia mes çifti. Por, kjo nuk e ka penguar modelen që në Itali është shumë e njohur, që t’i rikthehet sërish jetës si beqare. Beniada ka publikuar në Instragm disa poza hot, teksa bën “photo shooting” për marka ndërkombëtare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *