Ekskluzive: Mësohen motivet që e quan babain të vriste djalin, Albert Krasniqin

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë. Albert Krasniqi ka mbetur i vrarë në bodrumin e banesës së tij te rruga C. 

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur që dorasi ka qenë babai i tij. 

Dyshohet se viktima ka pasur probleme familjare dhe ka kërcënuar që disa ditë familjarët e tij për t’ia plotësuar kushtet që kërkonte. 

Babai pasi e ka kryer aktin ka njoftuar vetë policinë. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *